HOTEL SOLE

Rreth Nesh

HOTEL SOLE


Hapësira Juaj e Ardhshme

I ndodhur në Sarandë, 70 metra nga plazhi Mango, Hotel Sole ofron akomodim me një sallë pritjeje të përbashkët, parkim privat falas, një tarracë dhe një bar. Ky hotel me 4 yje ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe WiFi falas. Prona është jo-pirja e duhanit dhe është e vendosur 500 metra nga Flamingo Beach.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kuti sigurie, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me bidet. Disa dhoma janë të pajisura me një kuzhinë me një makinë larëse enësh, një furrë dhe një mikrovalë. Dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një frigorifer.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në Hotel Sole.

Plazhi Santa Quaranta është 1.1 km nga akomodimi, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit është 13 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 97 km nga Hotel Sole.

Telefon

+355692061987

Shërbimet e Hotel Sole


Tualet

Letër higjienike

Peshqirë

Bide

Peshqirë/mbulesa (pagesë ekstra)

Vaskë/dush


Ushqim & Pije

Kafe në vend

Fruta

Verë/shampanjë

Bufe për fëmijë

Lokal


Ambienti jashtë

Mobilie për jashtë

Tarracë dielli

Ballkon

Tarracë


Media & Teknologji

Shërbimi i transmetimit (si Netflix)

Televizor me ekran ë sheshtë

Kanale kabllor

Telefon

Televizor


Kuzhina

Produkte për pastrim

Frigorifer

Parkim falas

Dhoma familjare

Wifi falas

Pishinë të hapur noti

Shërbim në dhomë

Dhoma jo-duhanpirëse

Lokal

Shërbim për prs. me aftësi të kufizuar

Komentet

Çfarë mendojnë të Ftuarit Tanë


"Hoteli i ri familjar me staf shume miqësor. Vendndodhja eshte e mire, pak jashte qendres se qytetit, por lehtesisht i aksesueshem me kembe 40 minuta ose makine/taksi. Shume afer udhekryqit per ne Ksamil dhe unazes per ne veri. Dhoma pastrohet tërësisht çdo ditë. Plazhi është vetëm dy minuta më poshtë. Ballkon i madh dhe pamje e mrekullueshme."

Robert

"Gjithçka! Vendndodhja e shkëlqyeshme, super i pastër, mëngjes i shijshëm, staf i mrekullueshëm, vend i rehatshëm dhe i qetë. Një qëndrim i shkëlqyer që partneri im dhe unë e shijuam shumë."

Emma

"Është një hotel i mrekullueshëm me standarde ekstreme të larta për këtë çmim! Shuplaka e mëngjesit ishte e pabesueshme e mirë dhe e larmishme, stafi është super i këndshëm dhe shumë mikpritës. Pishina është e vogël por shumë e pastër dhe e bukur me pamje nga deti. Unë udhëtoja me një fëmijë dhe qen dhe gjithçka përshtatet në mënyrë perfekte!”

Marlene

"Pamje e bukur, pishinë fantastike, staf miqësor. Dhoma dhe ambiente të pastra, të lustruara - të mira për familje dhe çifte. Mëngjesi më i mirë që kemi ngrënë gjatë qëndrimit në Shqipëri. TV ka Youtube dhe Netflix."

Martin