HOTEL SOLE

NJË EKSPERIENCË
E RRALLË

I vendosur në Sarandë, pak hapa nga plazhi Mango, Hotel Sole ka akomodime me një sallë pritjeje të përbashkët, parkim privat falas, një tarracë dhe një bar. Ky hotel me 4 yje ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe WiFi falas. Hoteli ka dhoma familjare.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kuti sigurie, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me bidet. Disa dhoma janë të pajisura me kuzhinë me frigorifer, pjatalarëse dhe furrë. Dhomat kanë një dollap.

DHOMAT

Dhomë Treshe Deluxe me Pamje nga Deti

Dhomë Treshe Deluxe me Pamje nga Deti

Kjo dhomë treshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga deti. Njësia ofron 3 krevate.

Shtretër komod, 9.6 – Bazuar në 98 komente

Madhësia e dhomës: 25 m²

Dhomë Dyshe Deluxe

Dhomë Dyshe Deluxe

Mysafirët do të kenë një përvojë të veçantë pasi dhoma dyshe ofron një pishinë me pamje. Kjo dhomë dyshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga pishina.

Shtretër komod, 9.6 – Bazuar në 98 komente

Madhësia e dhomës: 25 m²

Apartament Deluxe

Apartament Deluxe

Ushqimi mund të përgatitet në kuzhinë, e cila vjen me një sobë, një frigorifer, një makinë larëse enësh dhe një furrë. Ky apartament me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një tarracë me pamje nga deti. Njësia ofron 3 krevate.

Shtretër komod, 9.6 – Bazuar në 98 komente

Madhësia e apartamentit: 60 m²

Gjithçka. Pikërisht aty ku ju nevojitet.

HOTEL SOLE

SHËRBIMET E HOTELIT

Parkim falas

Dhoma familjare

Wifi falas

Pishinë të hapur noti

Shërbim në dhomë

Dhoma jo-duhanpirëse

Lokal

Shërbim për prs. me aftësi të kufizuar

Komentet

Çfarë mendojnë të Ftuarit Tanë


"Hoteli i ri familjar me staf shume miqësor. Vendndodhja eshte e mire, pak jashte qendres se qytetit, por lehtesisht i aksesueshem me kembe 40 minuta ose makine/taksi. Shume afer udhekryqit per ne Ksamil dhe unazes per ne veri. Dhoma pastrohet tërësisht çdo ditë. Plazhi është vetëm dy minuta më poshtë. Ballkon i madh dhe pamje e mrekullueshme."

Robert

"Gjithçka! Vendndodhja e shkëlqyeshme, super i pastër, mëngjes i shijshëm, staf i mrekullueshëm, vend i rehatshëm dhe i qetë. Një qëndrim i shkëlqyer që partneri im dhe unë e shijuam shumë."

Emma

"Është një hotel i mrekullueshëm me standarde ekstreme të larta për këtë çmim! Shuplaka e mëngjesit ishte e pabesueshme e mirë dhe e larmishme, stafi është super i këndshëm dhe shumë mikpritës. Pishina është e vogël por shumë e pastër dhe e bukur me pamje nga deti. Unë udhëtoja me një fëmijë dhe qen dhe gjithçka përshtatet në mënyrë perfekte!”

Marlene

"Pamje e bukur, pishinë fantastike, staf miqësor. Dhoma dhe ambiente të pastra, të lustruara - të mira për familje dhe çifte. Mëngjesi më i mirë që kemi ngrënë gjatë qëndrimit në Shqipëri. TV ka Youtube dhe Netflix."

Martin