HOTEL SOLE

Dhomat Tona

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me bide.

Dhomë Treshe Deluxe me Pamje nga Deti

2 krevate teke dhe 1 krevat dopio

Kjo dhomë treshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga deti. Njësia ofron 3 krevate.
Madhësia e dhomës: 25 m²

SHËRBIMET E DHOMËS

Tavolinë Kasafortë Dyshemetë prej druri ose parketi Televizor me ekran te sheshtë Raft për tharje për veshje

NË BANJËN TUAJ PRIVATE

Produkte tualeti falas Bide Tualet Vaskë/dush Letër higjienike

Dhomë Dyshe Deluxe

1 krevat dopio ose 2 krevate teke

Mysafirët do të kenë një përvojë të veçantë pasi dhoma dyshe ofron një pishinë me pamje. Kjo dhomë dyshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga pishina.
Madhësia e dhomës: 25 m²

SHËRBIMET E DHOMËS

Divan Hekur për rroba Dyshemetë prej druri ose parketi Katet e sipërme të aksesueshme vetëm nga shkallët Shtretër të gjatë (> 2 metra)

NË BANJËN TUAJ PRIVATE

Produkte tualeti falas Bidet Tualet Vaskë/dush Letër higjienike

Apartament Deluxe

Dhoma e gjumit: 1 krevat dopio
Dhoma e ndenjes: 2 divane-krevat

Ushqimi mund të përgatitet në kuzhinë, e cila vjen me një sobë, një frigorifer, një makinë larëse enësh dhe një furrë. Ky apartament me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një tarracë me pamje nga deti. Njësia ofron 3 krevate.
Madhësia e apartamentit: 60 m²

SHËRBIMET E DHOMËS

Tavolinë Kasafortë Dyshemetë prej druri ose parketi Televizor me ekran te sheshtë Raft për tharje për veshje

NË BANJËN TUAJ PRIVATE

Produkte tualeti falas Bide Tualet Vaskë/dush Letër higjienike

Dhomë Deluxe Dyshe me Pamje nga Deti

1 krevat dopio

Mysafirët do të kenë një përvojë të veçantë pasi dhoma dyshe ofron një pishinë me pamje. Kjo dhomë dyshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga deti. Njësia ofron 1 krevat.
Madhësia e dhomës: 25 m²

SHËRBIMET E DHOMËS

Divan Frigorifer Shërbimi i transmetimit (si Netflix) Minibar Telefon

NË BANJËN TUAJ PRIVATE

Produkte tualeti falas Bide Tualet Vaskë/dush Letër higjienike

Dhomë Katërshe Deluxe

1 krevat dopio shumë i madh dhe 2 krevate marinari

E veçanta e kësaj dhome katërshe është pishina me pamje. Kjo dhomë katërshe me ajër të kondicionuar përfshin një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një banjo private si dhe një ballkon me pamje nga pishina. Njësia ofron 3 krevate.
Madhësia e dhomës: 35 m²

SHËRBIMET E DHOMËS

Kanalet kabllore Gardërobë ose dollap Produkte pastrimi Izolimi i zërit
Rrjetë kundër mushkonjave

NË BANJËN TUAJ PRIVATE

Produkte tualeti falas Bide Tualet Vaskë/dush Letër higjienike